Biz Kimiz ?

HAKKIMIZDA


Çok uluslu global şirketlerde 18 yılı aşkın bir süre farklı departmanlarda görev yaptıktan ve deneyim kazandıktan sonra fantazi iç giyim pazarındaki talepleri karşılamak ve üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak hedei ile 2014 yılında BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ' nin tescilli markası olan Vixson ile yola çıktık. 
Müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler ile gelen talepleri karşılamak doğrultusunda bitmeyengece.com' u faaliyete geçirdik.

Bizim için öncelik müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile en hızlı şekilde sunabilmektir. Tüketicilerimiz patronumuzdur mottosu sizlere en iyi ürünleri sunmamız için her zaman birincil hedefimizdir.

NEREDEYİZ 


Şirketimiz 3 farklı lokasyonda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Merkez ve üretimimiz İkitelli OSB Giyim Sanatkarları Sitesi 4. Ada C Blok No 212 - Başakşehir / İstanbul adresinde faaliyettedir. 
Yönetim ve finansal işlemler departmanlarımız ise İstanbul' un gözde iş merkezlerinden olan Dünya Ticaret Merkezi'ndeki ofisimizden yönetilmektedir.
2017 yılı itibari ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli iç giyim ürünlerini artık Avrupa' daki tüketicilere de ulaştırmak adına Teleport Towers Kingsfordweg 151 1043 GR Amsterdam / Netherlands adresindeki ofisimizden yönetmeye başladık.

bitmeyengece ofis 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.