Gizlilik ve Güvenlik

ÜRÜNLERİN GİZİLİK PRENSİPLERİ İLE GÖNDERİMİ 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişler 100% gizlilik prensipleri ile tarafınıza gönderilmektedir. Tüm paketler dışarında içinde taşınan ürün belli olmayacak şekilde paketleneri. Kargoyu getiren görevli paketin içerisinde ne taşıdığını bilmez. Paketiniz üzerinde mutlka surette faturanız bulunur. Fatura üzerinde sitemizin logosu ya da alının ürünlerin içeriğini belirten herhangi bir görsel ya da yazı bulunmaz. Ürünlerin tamamı faturada GİYİM, AKSESUAR ya da SAĞLIK olarak belirtilir.


KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemizden ürün satın almak için ya da e-posta bilgilendirme bölümüne üye olmanız durumunda paylaşmış olduğunuz bilgiler hiç bir şekilde başak firmalar veya kişiler ile paylşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.