Jartiyer Modelleri

Her renk ve her beden jartiyer modeli burada. %50 'ye varan indirimler jartiyer modellerinde sizleri bekliyor. Bitmeyengece'nin bu kategorisinde sizleri karşılayan jartiyer modelleri birçok renk ve beden seçeneği ile farklılaşıyor. Jartiyer her erkeğin dikkatini çeken fantazi ürün grubundandır jartiyer giyen bir kadın partneri tarafından oldukça seksi karşılanır ve erkeğin şehvetini iki katına çıkarır. Jartiyer modellerinin erkekler üzerindeki etkisi bilinmektedir. Bu etkyie size sahip olmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz, çünkü bu kategorimizde birçok farklı ürün modeli bulunup her zevke uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Genel olarak ağırlıklı siyah jartiyer modelleri bulunsa da beyaz ve kırmızı modeller de sitemizde dikkat çeken gruplardandır. Bitmeyengece olarak jartiyer olarak alınan her ürüne standart bir jartiyer çorabu hediye etmekteyiz bunun nedeni ise bağlantılar ile kombinleyeceğiniz bir çorabın bulunamaması durumunu önlemektir. Çünkü bu ürünle birlikte bir çorap ihtiyacınız doğacaktır biz de bunu bu şekilde gidermeyi seçmekteyiz. Beden seçenğine ayrılan bu ürünlerde yine büyük beden jartiyer ürünleri jartiyer gecelik çeşitleri gibi ürün klasmanları farklılaşmaktadır. 

Peki Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyer aslında giyilmesi oldukça kolay fantazi ürünlerinden bir tanesidir, fakat rahat kullanım açısından kadınların giyme konusunda bazı sıkıntılar yaşadığı bilinmektedir. Jartiyer takım giymek için öncelikle bir çoraba ihtiyaç duyulmaktadır bu çorap diz üstü  şekilde olması gerekiyor. Bunun nedeni ise jartiyer bağlantılarının çoraba yetişmesi nedeniyledir. Önce çoraplar giyildikten sonra bağlantılar dikkatli bir şekilde çoraba tutturulmalıdır eğer bağlantıları takmakta zorlanıyorsanız çoraba öncelikle küçük bir delik açmayı deneyebilirsiniz. Bunu bir kalem yardımıyla bile yapabilmektesiniz. Daha sonrasıda klipsleri bu delikleri esneterek çoraba geçirerek jartiyerinizi kolay bir biçimde giymiş olacaksınız.  Devamını gör...

Jartiyer Modelleri

Her renk ve her beden jartiyer modeli burada. %50 'ye varan indirimler jartiyer modellerinde sizleri bekliyor. Bitmeyengece'nin bu kategorisinde sizleri karşılayan jartiyer modelleri birçok renk ve beden seçeneği ile farklılaşıyor. Jartiyer her erkeğin dikkatini çeken fantazi ürün grubundandır jartiyer giyen bir kadın partneri tarafından oldukça seksi karşılanır ve erkeğin şehvetini iki katına çıkarır. Jartiyer modellerinin erkekler üzerindeki etkisi bilinmektedir. Bu etkyie size sahip olmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz, çünkü bu kategorimizde birçok farklı ürün modeli bulunup her zevke uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Genel olarak ağırlıklı siyah jartiyer modelleri bulunsa da beyaz ve kırmızı modeller de sitemizde dikkat çeken gruplardandır. Bitmeyengece olarak jartiyer olarak alınan her ürüne standart bir jartiyer çorabu hediye etmekteyiz bunun nedeni ise bağlantılar ile kombinleyeceğiniz bir çorabın bulunamaması durumunu önlemektir. Çünkü bu ürünle birlikte bir çorap ihtiyacınız doğacaktır biz de bunu bu şekilde gidermeyi seçmekteyiz. Beden seçenğine ayrılan bu ürünlerde yine büyük beden jartiyer ürünleri jartiyer gecelik çeşitleri gibi ürün klasmanları farklılaşmaktadır.

Peki Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyer aslında giyilmesi oldukça kolay fantazi ürünlerinden bir tanesidir, fakat rahat kullanım açısından kadınların giyme konusunda bazı sıkıntılar yaşadığı bilinmektedir. Jartiyer takım giymek için öncelikle bir çoraba ihtiyaç duyulmaktadır bu çorap diz üstü şekilde olması gerekiyor. Bunun nedeni ise jartiyer bağlantılarının çoraba yetişmesi nedeniyledir. Önce çoraplar giyildikten sonra bağlantılar dikkatli bir şekilde çoraba tutturulmalıdır eğer bağlantıları takmakta zorlanıyorsanız çoraba öncelikle küçük bir delik açmayı deneyebilirsiniz. Bunu bir kalem yardımıyla bile yapabilmektesiniz. Daha sonrasıda klipsleri bu delikleri esneterek çoraba geçirerek jartiyerinizi kolay bir biçimde giymiş olacaksınız.Devamını gör...
Görünüm:
1 2
29,90 TL
19,90 TL
%33 indirimli
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Jartiyer Modelleri 2017

Jartiyer modelleri 2016 yılında olduğu gibi içinde bulunduğumuz 2017 yılı içinde de trend durumdadır. Ve bundan sonraki tüm yıllarda da böyle olacağını söylersek yanılmış olmayacağız. Çünkü kadınlar her daim kendilerini karşı cinslerine karşı seksi gösterecek unsurlar aramaktadırlar. Ve bu unsurlar kimi zaman bir bakış olduğu gibi kimi zaman ise iç giyim ürünleridir. Bu nedenlejartiyer her zaman kadınlar tarafından giyilen erkekler tarafından da son derece seksi bulunan ürünler olacaklardır. 

Jartiyer Fiyatları

Değinmemiz gereken bir konu da jartiyer fiyatları olacaktır. Sitemizde bulunan modeller fiyat olarak müşterilerimizin cebine dost şekildedir. 19.90 TL'den başlıyan jartiyer ürünleri ne kadar uygun fiyatlı da olsa kaliteli malzemesiyle uzun ömürlüdür. Yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkandığı sürece uzun zaman kullanılabilen ürün modelleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.