Ödeme Yöntemleri

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE ÇEŞİTLERİ


BitmeyenGece.com sanal mağazamız üzerinden aşağıdaki faklı ödeme yöntemlerinden bir ile hızlı ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Bir çok bankanın kredi kartı ile sitemizden peşin ya da taksitli olarak fantazi giyim alışverişlerinizi güvenle yapbilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız güvenli alışveriş hakkında daha fazla detaya Güvenli Ödeme sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Alışverişleriniz ile ilgili olarak kredi kartı hesap ekstrenizde sitemizin adı yerine şirketimizin ünvanı olan BEN İÇ GİYİM TEKSTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ  yer alır.

HAVALE İLE ÖDEME 

Seçmiş olduğunuz iç giyim ürünlerinizi şirketimizin aşağıda bilgileri bulunan hesabına havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz. Siparişinize ait havale ve EFT ödemeniz sonrasında paketiniz tarafınıza gizli gönderi olarak gönderilecektir. 

ALICI HESAP 
BEN İÇ GİYİM TESKTİL SAN VE TİC LTD ŞTİ
BANKA ADI 
VAKIFBANK
ŞUBE VE ŞUBE KODU 
DÜNYA TİCARET MERKEZİ - 00441
IBAN NO 
TR19 0001 5001 5800 7302 6596 35

KAPIDA ÖDEME

Seçtiğiniz ürünleri kargo tarafınıza ulaştığında veya şubeye teslim almaya gittiğinizde ödemesini kargo yetkilisine nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ile yapacağınız tüm alışverişlerde toplan ürün bedeline ek olarak 7,90 TL kapıda ödeme bedeli eklenmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.