Teslimat Koşulları

Hafta içi saat 16:00 - Cumartesi günü saat 13:00 kadar verilen tüm siparişler banka onayları alındıktan sonra aynı gün anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir. Vermiş olduğunuz siparişinizin tarafınıza ulaşması genel olarak 1 ile 3 iş günü sürmektedir. 

Mesai saatleri arasında verilen kapıda ödeme siparişleri siparişin verilmesini takiben aynı gün, mesai saatleri dışında verilen siparişler için ise takip eden ilk iş günü müşteri temsilcisi arkadaşlarımız tarafından sizleri vermiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan size arayarak onay alması sonrasında ilgili anlaşmalı kargo şirketine teslim edilerek tarafınıza gönderilir.

Girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinin doğruluğıu siparişlerinizin size aksaklık yaşanmadan gönderilebilmesi açısında çok önemlidir. 

Siparişinizi bitmeyengece.com sitemiz üzerinden oluşturmanız sonrasında tarafınıza almış olduğunuz ürünlerin bulunduğu bir onay e-mail de gönderilir. 

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.